Huippuryhmä 2017

Alanko               Eliisa                  salibandy

Alanko               Ella                     salibandy

Aronen              Emma                karate

Dietrich             Miika                 ratamelonta

Goesch              Henrik                triathlon

Hiltunen            Eliisa                  keilailu

Huhtala             Juuso                 jousiammunta

Kallio                 Timo                  paini

Kallunki             Jouni                  uimahypyt

Kanerva             Juho                   telinevoimistelu

Karppinen         Eeva                   kilpasoutu

Keinänen           Titta                   karate

Kemp                 Emily                  suunnistus

Kilpeläinen        Antti                   kilpasoutu

Kirmula              Miika                 suunnistus

Kurki                  Juho                   ammunta

Laine                  Katariina            ammunta

Leppä                 Aleksi                ammunta

Lundanes          Olav                   suunnistus

Murto                Wilma                YU / seiväs

Myllymäki         Ville                  YU / pikamatkat

Mäenpää          Eero                     jousiammunta

Mäkinen            Meri-Maari        uinti / paralympia

Naukkarinen    Joel                     kilpasoutu

Ness-Björgul    Ida-Marie         suunnistus

Nieminen          Mikko                judo

Nikkanen          Minna                YU / seiväs

Nurminen         Tessa                 uinti

Närhi                 Roosa                taekwondo

Pasanen            Tanja                 taekwondo

Petäjäniemi      Juho-Pekka       kilpasoutu

Portin                Fredric               suunnistus

Rautiainen        Erika                  kilpa-aerobic

Reponen           Milka                 hiihtosuunnistus

Retulainen        Eero                   painonnosto

Salmi                  Frans                taekwondo / liike

Siren                  Mikko               suunnistus

Stenfors            Lauri                  salibandy

Tapani               Susanna             jääkiekko, ringette

Thureson          Milja                  YU / pikamatkat

Torsti                 Samu                 alppihiihto

Tranchand        Frederic              suunnistus

Varvio                Ulla                   kilpasoutu

Vilponen           Pauliina              lentopallo